Zjistit dostupnost

Hotel Orka

Lanškrounská 498/93,
57101 Moravská Třebová

+420 725 538 611

hotelorka@post.cz

 

HOTEL TŘEBOVSKÁ 

Můžeme Vám nabídnout čtyři dvojlůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje s oddělenými ložnicemi. Ve všech pokojích je možné využít přistýlky. Některé pokoje mají vlastní vybavený kuchyňský kout, každý pokoj má televizi + satelit, minibar, vlastní koupelna a WC. Ubytovací prostory mají vlastní vchod, jsou vhodné nejen ke krátkodobým pobytům. Ve dvoře objektu je též vlastní parkoviště. V každém pokoji se můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu pomocí WiFi.

Parkovací stání zdarma - omezená kapacita 6 vozidel

HOTEL ORKA 

Hotel Orka se nachází poblíž centra Moravské Třebové, u vlakového a autobusového nádraží. Hotel je nově otevřený a po celkové rekonstrukci. Hotel nabízí 16 pokojů (jednolůžkových až čtyřlůžkových). Elegantní prostorné pokoje s vlastním sociálním zařízením nabízejí bezplatnou Wi‑Fi, plochý televizor, miniledničkou a set na kávu a čaj. Parkování je zdarma. Snídaně formou bufetu za příplatek.

Novinky

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

12.10.2020

Zobrazit celý článek

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

12.10.2020

Zobrazit celý článek

Útulné pokoje

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!

12.10.2020

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.

12.10.2010

Zobrazit celý článek